Otevřené dveře
Id: 471403
suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 50,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
zobrazeno: 3652x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
26 500 Kč