Perseus
Id: 257408
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1277x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč