Pět figur
Id: 354704
kolorovaný lept/papír, rozměr listu 34 x 48 cm, varianta 1/1, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1751x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 500 Kč