Podzim
Id: 156803
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, signováno,datováno, číslováno a popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4047x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč