Podzim III.
Id: 213702
malba/plátno/koláž s listy, rozměr 40 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto
zobrazeno: 24247x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 105