Pokus o přiblížení
Id: 357001
litografie/papír, rozměr listu cca 62 x 72 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno vlevo nahoře v tisku, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1244x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč