Pomíjivost
Id: 520304
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 306x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč