Portrét ženy s perlami, PF 1982 na Tichého PF 1946
Id: 479601
kombinovaná technika, František Tichý PF 1946: suchá jehla/Jiří Anderle PF 1982: perokresba/papír, rozměr listu 20 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1021x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč