Renesanční téma
Id: 434501
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 30,5 x 21,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5250x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 600 Kč