Růže a dívka
Id: 422202
litografie/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 16822x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 68