Růže pro štěstí
Id: 227702
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 5493x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč