Sequere Me
Id: 262202
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 68 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2457x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 18