Šeřík
Id: 215802
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu cca 31,5 x 22 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3204x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 51