Simonetta
Id: 334702
kolorovaný lept/papír, rozměr listu 47,5 x 32 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno 1/1 ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 8147x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
68 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 81