Simonetta
Id: 428903
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3119x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 300 Kč
Příhozy: 54