Spravedlnost
Id: 391303
tisková technika/papír, viditelný rozměr 47 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2109x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 501 Kč