Čas na serveru 16:22:53

Šťastné náhody podle Fragonarda

Id: 510907

  •  / Šťastné náhody podle Fragonarda / Jiří Anderle

suchá jehla/mezzotinta/ruční papír, rozměr listu 78 x 64 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:

18 500