Superego - žena
Id: 356104
suchá jehla/mezzotinta, rozměr ve výřezu 52 x 67 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2024x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 800 Kč