Tajemství času
Id: 131901
ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, číslování 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 19087x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 500 Kč