Tři vévodkyně
Id: 460402
suchá jehla/lept/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno a číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vznik 1984
zobrazeno: 3861x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 77