Vanitas
Id: 428801
kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno v tisku - pocta Zdeňkovi Sklenářovi k 75. narozeninám, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1512x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
55 500 Kč
Příhozy: 65