Vanitas III
Id: 425502
lept/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 16978x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 100 Kč