Vanitas VIII.
Id: 2089
verze s kresbou 1/1, velikost listu 95,5 x 65 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1983, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5451x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 050 Kč