Vanitas VIII
Id: 520801
lept/suchá jehla/pastel/ruční papír, varianta s kresbou, rozměr listu 96 x 64 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, vloženo mezi dvě skla, olověný obvodový rám
zobrazeno: 5462x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 71