Čas na serveru 16:32:38

Vanitas VIII

Id: 520801

Vanitas VIII

  •  / Vanitas VIII / Jiří Anderle

lept/suchá jehla/pastel/ruční papír, varianta s kresbou, rozměr listu 96 x 64 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, vloženo mezi dvě skla, olověný obvodový rám

zobrazeno: 5444x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 71