Vánoční přání
Id: 145408
kombinované dílo Františka Tichého a Jiřího Anderleho, suchá jehla/kresba, velikost listu 20,5 x 31,5 cm, signováno, datováno zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1861x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč