Čas na serveru 16:26:41

Voják a tři dámy

Id: 519401

Voják a tři dámy

  •  / Voják a tři dámy / Jiří Anderle

lept/suchá jehla/ruční papír/fotografie, rozměr listu 96 x 64 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 1191x

Vyvolávací cena:

23 000