Čas na serveru 16:35:12

Voják, dívka a rodiče

Id: 519402

Voják, dívka a rodiče

  •  / Voják, dívka a rodiče / Jiří Anderle

lept/suchá jehla/ruční papír/fotografie, rozměr listu cca 96 x 64 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 1691x

Vyvolávací cena:

28 500