Z cyklu Kámasútra
Id: 315304
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2227x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč