Z cyklu Perspektivy
Id: 319203
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 46,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5810x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč