Jiří Balcar
Akt
Id: 244807
kresba tuží/papír, rozměr listu cca 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1365x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 200 Kč