Jiří Balcar
Dívka
Id: 244806
kresba tuží/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1964x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč