Jiří Balcar
Krajina s černým sluncem
Id: 491315
kombinovaná technika, čínská tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, publikováno v monografii Jiří Balcar, naps. Marie Klimešová a Jan Rous, vyd. Arbor vitae, 2013, str. 15, obr. 16
zobrazeno: 357x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč