Jiří Balcar
Volný podnájem
Id: 77801
lept/papír, rozměr tisku 33,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, vlevo dole 12/25, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2796x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč