Jiří Balling
Bouře nad rybníkem
Id: 187904
olej/plátno/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 36 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1745x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 200 Kč