Jiří Balling
Ovocné zátiší
Id: 88810
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1742x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč