Jiří Bouda
Poštovní muzeum
Id: 74907
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, vlevo dole číslováno 12/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3992x
Vyvolávací cena:
350 Kč
750 Kč