Jiří Chadima
Ráno
Id: 200010
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 7354x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 050 Kč
Příhozy: 49