Jiří Felger
Abstrakce
Id: 1091
akryl/plátno, rozměr plátna 46 x 65 cm, nesignováno, malba poškozena krakeláží, původní stav,z pozůstalosti významných teoretiků umění
zobrazeno: 3282x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
10.6.2014, 21:15:00
9.6.2014 | 15:18 | 1 500 Kč |