Jiří Georg Dokoupil
Rodina
Id: 152107
grafika/papír, rozměr tisku cca 48 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vydáno v roce 1993 německou galerií Friedrich
zobrazeno: 1852x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč