Jiří Grus
Poslední tajemství Jana T.
Id: 516504
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno na titulní straně knihy Poslední tajemství Jana T., naps. Jaroslav Velinský, ilustroval Jiří Grus, vyd. Albatros červen 2024, přiložena kniha s věnováním autora
zobrazeno: 8749x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 59