Jiří Grus
Ruce na stůl, Saxana II
Id: 483405
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II
zobrazeno: 1058x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč