Jiří Grus
Saxana II
Id: 483406
kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II
zobrazeno: 1240x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 300 Kč