Jiří Grus
Volemanovy příhody
Id: 483408
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, volně loženo, publikováno v novinách Deník 14.6.2008, Volemanovy příhody, část čtvrtá - Šéf
zobrazeno: 1650x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
8.4.2024, 20:28:00
13.3.2024 | 20:33 | 4 500 Kč |