Jiří Grus
Volemanův dobrácký pohled II.
Id: 497802
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 35,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, publikováno v časopisu Aargh v roce 2010, vyd. Analphabet Books
zobrazeno: 205x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
14.5.2024, 20:03:00
22.4.2024 | 21:02 | 3 500 Kč |