Jiří Grus
Záhada hlavolamu
Id: 451401
digitální tisk/umělecký papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, nerámováno, volně loženo, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, autorský tisk 1/7
zobrazeno: 5503x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč