Jiří Heřman
Konec zimy
Id: 113001
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 3033x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 600 Kč