Jiří Heřman
Snopy
Id: 396303
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 957x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 920 Kč