Jiří Heřman
Staroměstské náměstí
Id: 99302
olej/karton, rozměr 43,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, zaskleno, oděrky na rámu, původní dobrý stav
zobrazeno: 2282x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč