Jiří Heřman
Svratka
Id: 56412
olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, na zadní straně popis, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3345x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 600 Kč