Jiří Heřman
Zima v Křížánkách
Id: 47416
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, nerámováno, doporučeno čistit, původní stav
zobrazeno: 3120x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 700 Kč